Silniční přeprava

Naše společnost se specializuje na silniční přepravu nákladu po celé České republice i do zahraničí. Využíváme náš vlastní vozový park ale i širokou síť dopravců, díky které jsme schopni zajistit přepravu Vašeho zboží po celé Evropské unii.

Naše služby zahrnují přepravu zboží v různých velikostech a hmotnostech, ať už se jedná o malé zásilky nebo velké kusové zboží. Můžeme také zajistit přepravu nákladu s nadstandardními požadavky, například přepravy s ohledem na teplotní podmínky nebo nadrozměrné přepravy.

Naši řidiči jsou zkušení a profesionální, a tak se můžete spolehnout na to, že Vaše zásilka bude přepravena bezpečně a včas. Kromě toho jsme schopni zajistit i kompletní logistické řešení, včetně skladování, balení a přípravy zboží k přepravě.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu Vašich zásilek po silnicích, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací o našich službách a nabídneme Vám vhodné řešení pro Vaše potřeby. Jsme připraveni splnit Vaše požadavky a očekávání na silniční přepravu zboží.

Výhody silniční přepravy u nás

Přeprava všech druhů nákladu

Přeprava zboží v různých velikostech, hmotnostech, včetně nadrozměrných zásilek a nákladu s nadstandartními požadavky.

Přeprava zboží po celé EU

Máme vlastní vozový park a také využíváme širokou síť autodopravců, jsme schopni vyhovět Vašim požadavkům na dopravu po celé Evropské unii

Zkušenost a profesionalita

Máme dlouholeté zkušenosti se silniční přepravou. Naši řidiči jsou profesionální a můžete se spolehnout, že Vaše zásilka bude doručena v naprostém pořádku a včas.

Kompletní logistické řešení

Můžeme poskytnout také kompletní logistické řešení, včetně balení, skladování, a přípravy zboží k přepravě.

Objednávka služeb

Máte zájem o naše služby? Nebo se chcete nejprve na něco zeptat?
Napište nám.

Wasso s.r.o.

Sídlo a účtárna:
Jelínkova 83
293 06
Kosmonosy
IČ: 018 74 080

Sklad:
Kuřívody 615
471 24
Ralsko – Kuřívody

Dispečink

Česko + skladování:
604 301 668
Česko + Slovensko:
702 154 605
Mezinárodní přepravy:
603 809 191
Mezinárodní přepravy:
737 230 941
Mezinárodní + námořní přepravy:
608 005 025

Email

Kontakt:
dispo@wasso.cz
Účtárna:
fakturace@wasso.cz